Ганна Старикова: Зустріч з першим секретарем Посольства Франції

Вчора зустрічалася із першим секретарем Посольства Франції Пані Миріам Галан.

Говорили з пані Миріам про події, які відбувалися у Київській області з часу формування нового складу обласної ради, говорили про ту критичну ситуацію до якої сьогодні фактично довели не тільки Київщину, а й усю Україну в цілому.

Цікавою темою для обговорення стала соціально-економічна ситуація в області, адже сьогодні на рахунках КОДА акумульовано близько двох мільярдів гривень. Це рекордна сума для Київщини.

Ці гроші не використовуються, не реалізується жодна з програм, які необхідні для розвитку області: для будівництва доріг, ремонту і побудови нових шкіл та дитячих садочків, на вуличне освітлення, створення систем безпеки по всій області.
До того це все блокувалось листами від СБУ, керуючись якими казначейство припинило платежі за тими програмами, які затверджені обласною радою.

старикова

Хоча у нашому законодавстві передбачено лише два варіанти, коли кошти можуть бути заблоковані – це внутрішня перевірка казначейства, або ж рішення суду. Тобто СБУ не має виняткових повноважень блокувати виплату коштів на певні програми. Після цього я була вимушена звернутися до суду щодо бездіяльності казначея.

Окрім того, Миріам Галан шокувало те, що станом на початок вересня рівень фінансування програм соціально-економічного розвитку Київської області не перевищує 10%.

Фактично, президентська фракція зірвала засідання ради 26 вересня, пошкодила майно та застосувала силу проти інших депутатів. Такі кричущі факти бездіяльності президентської вертикалі влади, побиття колег прямо у сесійній залі, переходить за рамки дозволеного.

Ми вимушені звертатися до міжнародної спільноти, інформувати представників європейських країн про те беззаконня, яке сьогодні відбувається на Київщині.

Перший секретар Посольства пообіцяла, що усі факти неодмінно будуть донесені до Посла Франції в Україні та будуть зроблені висновки, щиро сподіваюся на підтримку посольства Франції у знятті блокади з рахунків області та наведення порядку, щоби ми могли зупинити економічний геноцид.

Ганна Старикова, голова Київської обласної ради, член партії «Батьківщина»Facebook, 28 вересня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова