Ганна Старикова: Я не боюсь

Мене було обрано головою Київської обласної ради 10 листопада 2015 року: 52 з 84 депутатів підтримали це рішення.

На наступний день основним завданням команди президента на Київщині стало моє зняття: ані законів, ані правил на цьому шляху у влади немає!

У представників «Батьківщини» позабирали бізнес (вже є рішення судів на нашу користь, що підтверджують незаконність дій влади), звільняли з роботи, намагалися залякувати кримінальними справами, проводили обшуки під тиском силового супроводу!!!

За цей час було змінено три голови КОДА, голів СБУ і Прокуратури області, але ціль президентської команди залишається та ж!

Сьогодні черговий обшук у голови Київського обласного осередку партії «Батьківщина» Костянтин Бондарєв, якого намагаються кинути за ґрати, щоб я написала заяву про складання повноважень голови КОР!

Я впевнена: з терористами домовлятися неможна НІКОЛИ!

Тим паче, якщо вони себе ще називають державна влада.

Народний депутат України Олександра Кужель сьогодні у Верховній Раді під час брифінгу журналістам розповіла про свавілля силових структур на Київщині.

Зокрема, політик розповіла про обшуки, які сьогодні проводила СБУ у приміщенні Київської обласної партійної організації «Батьківщина», яку очолює Костянтин Бондарєв.

Ганна Старикова, голова Київської обласної ради, член партії «Батьківщина», Facebook, 16 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова