Ганна Старикова: Відповідь Геннадію Зубку на звинувачення Київської облради в гальмуванні об’єднання громад

Вчора віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко у своєму інтерв’ю звинуватив Київську обласну раду у тому, що ми начебто гальмуємо об’єднавчі процеси територіальних громад в області.

Як на мене, це звинувачення не є коректним, адже Київська обласна рада є представницьким органом і ми не будемо в жодному разі лобіювати насильницьке об’єднання громад, як цього подекуди хоче уряд.

Обласну раду зараз намагаються законодавчо позбавити можливості формування громад. І якщо Верховна Рада ухвалить зміни до законодавства #ОТГ, громади формуватимуть на основі перспективного плану, який подаватиме Київська облдержадміністрація!

Нагадаю, що зараз вибори призначає #ЦВК при наявності відповідного пакету документів від #КОДА, облрада вже виключена з процесу погодження, а відсутність нових подань до ЦВК з розпорядженням голови КОДА нічого іншого, як страх програти вибори. Особливо це стосується утворення громад навколо міст обласного значення, де вибори мають відбуватися за партійними списками, а отже відображати реалії електоральних настроїв людей.

Тому, шановний пане Зубко, звертаюся до Вас «адміністративно» прискорити вибори на Київщині, щоб не дати можливість в ручному, штучному режимі впроваджувати такі необхідні реформи!

Ганна Старикова, голова Київської обласної ради, член партії «Батьківщина», Facebook, 6 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова