Ганна Старикова: Вертикаль президента вкотре нехтує законом і мораллю заради своїх брудних цілей

У вівторок, 26 вересня, під час сімнадцятої позачергової сесії Київської обласної ради депутат від президентської фракції БПП Віталій Карлюк намагався здійснити напад на голову Київоблради Ганну Старикову та зухвало побив представника фракції «Батьківщина» Владислава Хахуліна.

«Віталій Карлюк здійснив напад на мене, зламав пульт конференц-системи, унеможливлюючи таким чином продовження сесії, скликаної з метою здійснення розподілу бюджетних коштів. Після цього так званий депутат  зухвало та цинічно побив представника фракції «Батьківщина», який став на мій захист», – написала Ганна Старикова на своїй особистій сторінці у Facebook.

За її словами, вертикаль президента вкотре продемонструвала готовність нехтувати законом, мораллю та етикою для досягнення своїх брудних цілей.

«Безпрецедентний тиск СБУ і прокуратури на мене особисто та на депутатів коаліції в обласній раді не привів до переформатування більшості під моїм головуванням. Саме тому представники президентської партії в Київській обласній раді вдалися до силових методів. Зараз я вбачаю загрозу моєму життю та життю депутатів коаліції в обласній раді. Проте ми були і залишаємося останньою барикадою на шляху узурпації влади президентом та його оточенням на Київщині», – зазначила вона.

На переконання Ганни Старикової, з огляду на ці ганебні події демократичний і цивілізований розвиток суспільства можливий лише за наявності діалогу, тісної співпраці між усіма політичними силами, які сповідують європейські цінності.

Голова Київоблради  закликала Петра Порошенка надати належну публічну оцінку діям голови Київської обласної державної адміністрації  Олександру Горгану, голови фракції «БПП-Солідарність» Руслану Кузьменку та депутата Віталія Карлюка, який дозволив собі жорстоко побити свого колегу.

«Пане президенте, ви несете особисту відповідальність за тих, кого ведете під своїми прапорами як до органів виконавчої влади, так і до органів місцевого самоврядування», – резюмувала Ганна Старикова.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова