Ганна Старикова: Розвиток села без удосконалення інфраструктури – неможливий

Сьогодні з Олександром Волинцем у селі Дідівщина Фастівського району відкривали дитячий садочок на 40 вихованців.

Відновлення дитячого садочку здійснено за кошти обласного бюджету Київщини, спільно із місцевим бюджетом. Ініціатором створення дитячого дошкільного закладу був депутат обласної ради Олександр Волинець.

Ми знаємо, що коли є дитячий садок, коли є школа, коли нормально розвинута медицина, тоді буде село. Київщина, вона є переважно сільською місцевістю, і тому дуже важливо, що ми створюємо умови для того, щоби найменші наші нащадки, наше майбутнє мали вже змалечку такі належні умови для навчання, для формування себе як особистості, і для того, щоби тут, в цих стінах прививалася любов до знань до навчання. Після цієї будівлі вони підуть через дорогу, в школу, хтось може залишиться у цьому селі, хтось може поїде далі розвивати Київщину і Україну, але тут закладається фундамент і ті умови, які зараз дійсно створені, це умови для формування гідної, самостійної, мудрої, патріотично-налаштованої людини.

Я впевнена, що зараз Київщина стає дуже потужним центром в тому числі фінансового ресурсу для розбудови і створення таких об’єктів, зокрема зараз по цьому року ми бачимо, що перехідні залишки коштів які знаходяться на рахунках в області – абсолютно унікальна цифра, яка перевищує 2 млрд. грн. і я звертаюся до ОДА, якнайшвидше подавати нам до обласної ради нові переліки об’єктів, щоб ми могли вже у 2018 році відкривати такі чудові садочки, такі школи, наголошуючи зараз увагу, що в цьому районі абсолютно кричуще питання з дорогами і я думаю, що усі зі мною погодяться, питання виїзду як до Білоцерківської траси так і в іншому напрямі – це ті питання, які ми маємо брати на себе і в цьому році це вирішувати. Обласна рада готова до цього, ми чекаємо на всі пропозиції та ініціативи і гроші будуть однозначно виділятися, тому що вони є, але зараз, тут на цьому святі, я хочу ще раз привітати малечу, більше того, подякувати батькам, бабусям, дідусям, за те терпіння і витримку, яку ви показали і дочекалися відкриття такого чудового закладу який трошки розвантажить і вас.

Водночас, я переконана, що розвиток села без удосконалення інфраструктури – неможливий. Тому відкриття дитячих садочків, шкіл, ремонт доріг сприяють популяризації сільської місцевості, заохочують молоді сім’ї «пускати коріння» не у місті, а у селі. Тож відкриття дитячого НВК у селі Дідівщина стане прекрасним початком для розвитку громади.

Бажаю дітям бути здоровими, зростати творчими, чуйними, розумними і головне щасливими людьми, натхнення вам та вашим батькам, творчості і нових знань, які вестимуть вас до успішного життя, обласна рада та обласна влада, ми будемо для вас створювати й надалі гідні умови для навчання як і в садочку так і в подальшому в школі – все, що треба будемо робити, бо ви наше майбутнє, наша гордість і наша радість!

Ганна Старикова, голова Київської обласної ради, член партії «Батьківщина»Facebook, 1 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова