Ганна Старикова: Причини еміграції банальні – низький рівень життя

Днями на «Українській правді» оприлюднили матеріал щодо міграції з України.

Так у 2015-2017 роках з України емігрувало 2,2-2,3 млн осіб або 8% працездатного населення.

У перспективі темпи еміграції можуть зрости, особливо в Польщу – ось якого висновку дійшли експерти Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи.

Причини еміграції банальні, але гострі – низькі зарплати, свавільне оподаткування, низький рівень життя. Ось, що ми отримали після «145 успішних реформ».

У контексті Київщини, як столичного регіону, ситуація трохи краще ніж в цілому по країні. Але про що ми говоримо? Як сьогодні живуть люди і особливо пенсіонери, яким пенсії не вистачає навіть на ліки, а жодного підробітку вони знайти не можуть – це одна з причин, чому ми виступили з ініціативою роздати залишки саме пенсіонерам.

Щодо бізнесу – ми стали свідками ситуації з «Новою поштою» і так повсюдно: як тільки бізнес успішний – починаються проблеми.

У суботу, на Форумі «Створення національної платформи порятунку України» ми говорили про критичну міграцію, про відтік мізків і про те, як можна цю динаміку докорінно зламати і змінити і вже в травні, на партійному з’їзді «Батьківщині» Юлія Тимошенко представить цю стратегію.

Ганна Стариковаголова Київської обласної ради, член партії «Батьківщина», Facebook, 29 березня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова