До Надії Савченко викликали лікарів, – адвокат

До народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко, яка продовжує голодувати в російському СІЗО, сьогодні викликали лікарів.

Про це повідомив у Twitter її адвокат Марк Фейгін.

«Вийшов від Савченко з СІЗО-3. Були лікарі, їй прокапали глюкозу двічі, вона себе почуває краще. Передає всім привіт», – написав захисник.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року на знак протесту проти продовження терміну утримання під вартою українська льотчиця  знову оголосила голодування і вже втратила 15 кілограмів.

Учора, 18 січня, у Донецьку Ростовської області (РФ) під час чергового судового засідання у справі Надії Савченко вперше давав свідчення український військовослужбовець Іван Руснак.

Також адвокати Савченко подали 11 клопотань про незаконність доказів російського оператора «Первого канала» Романа Хроленка, який зібрав речі загиблих журналістів Антона Волошина і Ігора Корнелюка (в смерті яких безпідставно звинувачується Надія Савченко) і відвіз їх до Москви.

Прокурори не змогли дати оцінку клопотанням, звернувшись до суду з проханням дати час на їх розгляд. Суд вирішив відкласти розляд цих клопотань до наступного засідання, тобто до середи, 20-го січня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова