Дніпропетровська «Батьківщина» закликає владу припинити терор проти депутатів

Дніпропетровська обласна організація «Батьківщини» звернулася до голови облдержадміністрації Валентина Резніченка та голови обласної ради Гліба Пригунова із закликом припинити терор в ОТГ проти своїх депутатів, який влаштувала влада.

Як повідомляє прес-служба парторганізації, такі факти наразі є непоодинокими.

«Батьківщина» має тривалу історію боротьби, опору та захисту демократії. І нас навіть найбрутальнішими проявами політичного тиску не здивувати і не залякати. Свавілля, яке відбувається останнім часом на теренах Дніпропетровщини, вражає. Це за вашої мовчазної згоди 29 жовтня відбувся зухвалий напад озброєних тітушок на виборчу дільницю у селі Майське Синельниківського району, внаслідок чого отримали тілесні ушкодження співробітники міліції, жінки, мирні громадяни», – йдеться у відкритому листі.

Також, за інформацією Дніпропетровської парторганізації, сьогодні нечуваний тиск здійснюється на Петриківську ОТГ, де депутатами стали відразу 15 висуванців «Батьківщини».

«Людям погрожують звільненнями з роботи або вимагають подати заяву про складання депутатських повноважень», – наголошується у зверненні.

Представники «Батьківщини» нагадують нинішній владі про те, що вона несе відповідальність перед українським народом, і може своїми діями довести людей до відчаю, як свого часу зробила влада Януковича.

«Владу треба здобувати у чесній політичній боротьбі, а не шляхом погроз і залякувань. Народ вам цього не пробачить», – зазначено у відкритому листі.

Читайте також:

На Дніпропетровщині скоєно напад на виборчу дільницю 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова