«Батьківщинівці» Дніпра активно допомагають жителям області під час карантину

«Батьківщинівці» всіх районів області надають жителям захисні маски, дезінфікуючі засоби, інформаційні матеріали, продуктові набори. За необхідності – забезпечують лікарні ліками, медичними приладами, медиків – засобами захисту.  

Так, у Дніпрі роздали 300 продуктових наборів, пошили 2 тисячі масок індивідуального захисту багаторазового використання. Активісти доставляють їх адресно, за запитами, які надходять на гарячу лінію Центру захисту дніпрян, передусім – людям похилого віку та малозабезпеченим родинам. До кожної маски додаються дезінфікуючі засоби та 5 листівок «Як вберегтися від зараження» для більш широкого інформування населення. У листівці зібрана інформація з офіційних сайтів МОЗу та ВОЗу, як захиститися від вірусу, а також корисні телефони, куди у Дніпрі можна звернутися у разі хвороби.

  

Варто зазначити, що гаряча лінія Центру захисту дніпрян продовжує працювати під час карантину. Юристи фіксують збільшення звернень містян, які потребують юридичної консультації. Найчастіше звертаються з питаннями про індексації пенсій, переоформлення субсидій у карантині, оформлення соціальних виплат у цей період  та іншими видами взаємодії з різними управліннями та владними представництвами.

У місті Кам’янське роздають маски, рукавички, дезінфектори і продуктові набори. Для обробки вулиць виділено деззасіб «Гідрохлорид».

Нікопольські «батьківщинівці» надають матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення, медичним закладам та територіальному центру. Також організовано підвіз хворих до районної та міської лікарень.

У Павлограді придбано 500 багаторазових захисних масок, 7 ящиків дезінфікаторів, 15 приладів для вимірювання тиску, 30 термометрів, 200 упаковок жарознижувальних препаратів, 50 упаковок препаратів для пониження тиску. Допомагають лікарням – закуплено 5 ящиків спирту, 300 багаторазових захисних масок на відділення швидкої допомоги, по 100 багаторазових захисних масок передали міському відділенню юстиції та податковій інспекції.

У Вільногірську 2 тисячами масок забезпечили терцентр (для одиноких мешканців міста), центр зайнятості, працівників пенсійного фонду, працівників КП “Жилкомсервіс”,  швидку допомогу, баклабораторію, охоронну службу. Для баклабораторії придбано 150 пробірок для тестів,  пакети до них, штативи, сумку-холодильник, дезінфікуючі засоби. Для швидкої допомоги  придбано безконтактні термометри, розпилювачі деззасобів для авто, щітку-випарюватель для медкостюмів, тонометр механічний, миючі засоби, кварцеву лампу.  Сформовано і розвезено 100 наборів для пенсіонерів. Придбано 10 матраців для лікарні, 49 термометрів, памперси для мобільних осіб.

У Новомосковську організовано щоденний підвіз на роботу людей, які забезпечують життєдіяльність району та міста. Закуплено 20 медичних костюмів, 2500 захисних масок, 100 літрів антисептика, які передали до ЦРЛ м. Новомосковська. За період карантину вже розвезли та роздали 150 соціальних пакетів.

У Широківському районі придбано 2000 захисних масок та дезінфікуючих засобів, закупленими деззасобами обробляються зупинки та дороги у селах Широківського району.

У П’ятихатському районі закупили ліки для малозабезпечених та хворих на суму 5 тисяч гривень та 50 продуктових наборів.

У Томаківському районі роздано 10 харчових наборів. Для районної лікарні придбано захисні маски, одноразові рушники, антисептики, дозатори, розпилювач для деззасобів.

У Дніпровському районі надають продуктові набори, одяг, взуття незахищеним верствам населення та родинам, які опинилися в складних життєвих умовах. Воїнам 93-ї бригади надіслано ліки.

Представники «Батьківщини» у Юр’ївському районі передали на блокпост безконтактний термометр і  щоденно доставляють 7 обідів для чергових на блокпосту.

Депутат Дніпропетровської обласної ради виділив 30 тисяч гривень на придбання медикам сімейної медицини захисних костюмів і дезінфікуючих засобів, а на потреби Васильківській ЦРЛ виділено 10 тисяч гривень. Багатодітним і малозабезпеченим сім’ям,  людям похилого віку придбано продуктові набори, які були розвезені по селах, придбано респіратори у фельдшерський пункт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова