У Червонограді пограбували офіс «Батьківщини»

У ніч проти 8 вересня в Червонограді, що на Львівщині, невідомі пограбували офіс громадської приймальні міської парторганізації ВО «Батьківщина». Зловмисники викрали оргтехніку.

Про це повідомив голова Львівської обласної парторганізації «Батьківщини» Михайло Цимбалюк.

Він наголосив, що, судячи з безладу в паперах, невідомі шукали документи, якими можна було б очорнити політичну силу Юлії Тимошенко.

«Подію в Червонограді сприймаємо як провокацію влади проти опозиції. Упевнені, це лише початок. Проте такі дії більше дискредитують організаторів, аніж потерпілих. Передвиборна кампанія офіційно ще не стартувала, а нинішнє керівництво держави вже вдається до цинічних та незаконних дій, щоб у майбутньому зберегти свої владні крісла», – зазначив Михайло Цимбалюк.

За його словами, «Батьківщина» звернулися до правоохоронців з вимогою якісно й незаангажовано розслідувати пограбування партійного офісу.

Водночас Михайло Цимбалюк висловив сумнів, що винні будуть покарані: «Не таємниця, що зараз поліція, на жаль, працює на владу, а не на суспільство».

Очільник «Батьківщини» Львівщини закликав опонентів до чесної політичної боротьби. Він наголосив, що партія Юлії Тимошенко готова ефективно реагувати на всі провокації та атаки, які готують у владних київських кабінетах.

«Нинішня кампанія пониження рейтингу Юлії Володимирівни ідентична попереднім, часів Медведчука чи Манафорта», – сказав Михайло Цимбалюк і застеріг опонентів, що за весь негатив доведеться відповідати в майбутньому – і перед законом, і перед українським суспільством.

Нагадаємо, 7 вересня під час прес-конференції в Києві заступник голови партії ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв повідомив, що Адміністрація Президента розпочала дискредитаційну кампанію проти Юлії Тимошенко.

Згідно з документами, які продемонстрував Сергій Соболєв, цього тижня наймані псевдоактивісти за вказівкою влади планували влаштувати в регіонах провокації біля офісів «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова