Демарш у Харкові є провокацією, спрямованою проти «Батьківщини», – заява партії

Сьогодні у Харкові група людей провела акцію зі спалення нібито членських квитків «Батьківщини». Інформацію про це було спочатку розміщено, а потім знято зі сторінки харківської обласної організації «Батьківщина Молода» у Facebook.

Партія «Батьківщина» і організація «Батьківщина Молода» заявляють, що організатор цієї акції Антон Філіпов був відсторонений від посади виконувача обов’язків голови обласної організації «Батьківщини Молодої» ще 2 червня з формулюванням «за бездіяльність».

Ми стверджуємо, що мотиви, зазначені у заяві цієї групи людей, не мають нічого спільного з реальністю. Так само нічого спільного з «Батьківщиною» і «Батьківщиною Молодою» більше не мають люди, які сьогодні вийшли на акцію.

Це – провокація, організована і проведена виключно для того, щоб нашкодити партії «Батьківщина», популярність якої останнім часом зростає. Це – елемент боротьби влади проти нашої партії, яка стала на захист людей.

Ми також уповноважені заявити, що сторінка Харківської обласної організації «Батьківщини Молодої» у Фейсбук досі не передана попереднім керівником організації Антоном Філіповим в управління новопризначеного голови. Тому заяви, оприлюднені на цьому ресурсі, на даний момент не є офіційною позицією «Батьківщини Молодої».

Ми закликаємо українців і засоби масової інформації ретельно перевіряти інформацію перед її розповсюдженням.

Партія ВО «Батьківщина», 26 липня 2016р.

Харків-БМ 001

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова