Бійці на передовій вважають мінські домовленості зрадою національних інтересів, – Ірина Верігіна

Українські захисники, бійці 93-ої бригади на передовій на Луганщині вважають мінські домовленості зрадою національних інтересів.   

Про це заявила голова Луганської обласної парторганізації «Батьківщини» Ірина Верігіна після відвідин військових на передовій у середу, 19 жовтня.

За її словами, представники львівської та луганської обласних парторганізацій «Батьківщини» взяли за правило спільно відвідувати і підтримувати бригаду на передовій на Луганщині.  І цього разу привезли захисникам теплі речі, харчі, а також подушки від львівських майстринь.

«Бійці на передовій категорично не підтримують мінських домовленостей. Вони вважають цей формат зрадою національних інтересів. І переконані, що за допомогою Мінська Росія намагається привести до влади терористів – спочатку на місцевому рівні, а потім і в Верховну Раду України», – передала їхні слова очільниця Луганської «Батьківщини».

Військові також вважають, що «нема нічого гіршого за окопну війну, тому що армія не просувається вперед, а найгірше – що звільнення наших територій відсувається на невизначений термін, додала Ірина Верігіна.

«Принципова позиція наших захисників – ніяких домовленостей з терористами. Натомість вони вважають, що треба зробити все, щоб звільнити територію від бандитських угрупувань, відновити контроль над кордоном і навести лад на своїй території», – зазначила  вона.

Окрім цього, голова Луганської «Батьківщини» разом з керівником Львівської парторганізації Михайлом Цимбалюком заїхали в Новотошківку Попаснянського району, щоб домовитись з місцевою владою про встановлення мобільних стоматологічних машин для лікування бійців на передовій.

«Коштом Львівської «Батьківщини» ми відремонтували чотири стоматологічні машини. І вони вже готові виїхати на Луганщину», – розповіла Верігіна.

Сьогодні ж за ініціативи луганського та львівського партосередків «Батьківщини» у Сватовому відбулось підписання меморандуму про співпрацю між двома містами Луганщини та Львівщини – Сватовим та Буськом. На підписання до Сватівської міської ради приїхала представницька делегація на чолі з мером Буська. У документі, підписаному міськими головами обох міст, йдеться про обмін культурно-освітніми проектами, у першу чергу із залученням молоді.

«Війна на Сході України розпочалась через те, що гасло «Схід і Захід разом!» довгий час залишалось красивими словами, не підтвердженими ніякими діями з боку влади. Сьогодні ми реальними діями об’єднуємо країну», – наголосила Ірина Верігіна під час підписання меморандуму.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова