Іван Крулько: Закарпаття стало прихистком для понад 220 тисяч вимушених переселенців

Команда «Батьківщини» Закарпаття максимально допомагає вимушеним переселенцям з житлом і харчами, а також майже щодня відправляє гуманітарні вантажі у гарячі точки.

Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «Прямий».

«Мої  близькі люди розселяють людей у своїх готелях безплатно або за мінімальну оплату, щоб хоча б комунальні послуги можна було сплатити. Гуманітарним штабом Хуста організовані безплатні обіди для вимушених переселенців, і люди вдячні, бо їхні збереження вже закінчуються», — пояснив Іван Крулько.

Крім того, зазначив політик, із Закарпаття відправляється велика кількість гуманітарної допомоги у гарячі точки.

«Буквально щодня мої близькі друзі та моя команда відправляють цілі вантажівки у Чернігів, Житомир, Київ і Київську область, всюди, де є російська агресія і де є величезна потреба у допомозі. Це медикаменти, харчові продукти, засоби гігієни, одяг, допомога військовим речами. Це, зокрема, автотранспортні засоби для фронту, речі для наших розвідників і воїнів. Це якраз і є демонстрація нашої сили, згуртованості для перемоги!» – продовжив Іван Крулько.

Парламентар повідомив, що на Закарпатті  мають запрацювати програми й допомога від країн ЄС  з будівництва спеціальних будинків і містечок, де зможуть у нормальних умовах і в безпеці жити люди,  які втратили житло, поки не буде відбудована зруйнована територія.

За інформацією Івана Крулька, вже зараз  ведеться підготовча робота з визначення місць, де можуть бути побудовані такі тимчасові поселення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова