Юлія Тимошенко зустрілася з представниками міжнародних профспілок та гуманітарних організацій

Сьогодні, 28 вересня, в рамках робочого візиту до Женеви лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустрічі з Генеральним секретарем Міжнародної профспілки (IUF) Сью Лонглі, представниками швейцарської гуманітарної організації Van for Life, яка займається наданням гуманітарної допомоги українцям, Генеральним секретарем Глобального союзу IndustriALL Атле Хоє та іншими.

«Ми вдячні вам за допомогу та співчуття до українців, які постраждали внаслідок війни росії проти нашої держави. Зараз дуже багато людей залишилися без роботи, без будь-яких засобів до існування. Чим довше триває війна, тим таких людей все більше. Зараз ми іноді чуємо, що світ втомився від наших проблем. Тому ми просимо вас не залишати громадян України у цей надскладний час нашої історії. З вами ми відчуваємо, що про нас пам’ятають і дбають», – наголосила Юлія Тимошенко.

Представники міжнародних організацій зазначили, що вільний світ має докласти максимум зусиль для допомоги Україні та запевнили лідерку «Батьківщини», що їхня гуманітарна місія буде продовжуватися.

У зустрічах також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народні депутати від партії «Батьківщина» Михайло Волинець, Валерій Дубіль і Віталій Данілов.

Нагадаємо, 26-30 вересня делегація народних депутатів від партії «Батьківщина» відвідує Женеву, Париж та Варшаву з гуманітарною місією для зустрічей з представниками МОП ООН, профспілками і європейськими гуманітарними неурядовими організаціями та біженцями з України.

В рамках робочого візиту до Женеви лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко вже провела зустріч із Генеральним директором Міжнародної організації праці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова