«Батьківщина» закликала підтримати законопроекти щодо питань спорту та молодіжної політики

«Батьківщина» закликала підтримати законопроекти, що стосуються питань спорту та молодіжної політики.

Про це заявив народний депутат від фракції Сергій Євтушок, виступаючи з парламентської трибуни.

За його словами, розвиток національних видів спорту та патріотичного виховання молоді сприятиме зміцненню української держави.

«Ситуація на Сході нашої держави сьогодні, на жаль, залишається надзвичайно гострою. І змінити щось у свідомості тих людей, які мають український паспорт, але українцями себе не вважають, зможе лише комплексний системний підхід до цього питання, відродження почуття української ідентичності», – вважає парламентар.

Сергій Євтушок наголосив, що національні види спорту, що ґрунтуються на глибинних українських традиціях, становлять фундамент культурних цінностей нашої держави.

«Ми маємо сприяти зміцненню цього фундаменту та зміцненню здорового духу нашої країни», – зазначив представник фракції «Батьківщина».

Він переконаний, що кожен – від учителя фізичного виховання у маленькому селі, до міністра молоді і спорту України – має власним прикладом прагнути залучити молодь до здорового способу життя.

«Я особисто був присутній на змаганнях з бойового гопака на Рівненщині. Діти, вдягнені у вишиванки та шаровари, як носили наші діди та прадіди, після молитви за супроводом духовенства демонстрували свою майстерність у володінні цим прекрасним видом бойового мистецтва. Саме такі цінності ми повинні розвивати у наших дітей, саме таку державу будувати», – поділився Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова