Іван Крулько: Президент підписав закон авторства «Батьківщини»

Президент підписав закон №2077 щодо підтримки учнівського та студентського спорту авторства депутатів від «Батьківщини»: Івана Крулька, Андрія Кожем’якіна, Анжеліки Лабунської та Михайла Цимбалюка.

«Завдяки цьому закону учнівський і студентський спорт буде розвиватись і фінансуватись, як у Європі та США, і ставатиме масовим. Наша мета – спортивна і здорова нація!» – наголосив один з авторів закону, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

За словами парламентаря, цей документ упорядковує діяльність і статус Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту, яка прирівнюється до Національного олімпійського комітету та Паралімпійського комітету, але у студентському та учнівському спорті.

«Спортивна студентська спілка України та Українська федерація учнівського спорту, які є всеукраїнськими громадськими об’єднаннями, визнаними Міжнародною федерацією університетського спорту і Міжнародною федерацією учнівського спорту, зможуть отримувати підтримку, у тому числі фінансову, від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів освіти, установ, підприємств, організацій державної та комунальної форм власності відповідно до закону про організацію і проведення спортивних заходів, включених до державних програм з розвитку фізичної культури і спорту. А також організовувати міжнародні змагання серед студентів та учнів в Україні – чемпіонати Європи та світу, всесвітні універсіади та гімназіади», – зазначив народний депутат.

Іван Крулько переконаний – закон дасть нові стимули для розвитку різних видів спорту серед молоді, вітчизняної спортивної інфраструктури, вихованню здорового способу життя і сприятиме відкриттю спортивної України для зарубіжної молоді.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова