«Батьківщина» вимагає терміново проголосувати зняті з порядку денного аграрні законопроекти

Влада анонсувала Аграрний день у Верховній Раді, але два важливих аграрних законопроекти знято з розгляду з незрозумілих причин.

Про це під час брифінгу в парламенті заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

Йдеться про законопроект щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад (№7118-1) та щодо протидії рейдерству (№8121).

«Два важливих законопроекти виключені з порядку денного керівництвом Верховної Ради. Причини – невідомі. Напевно, це просто відсутність політичної волі у керівників парламенту», – зазначив політик.

Він наголосив, що на ухвалення цих двох документів чекають представники територіальних громад та аграрії.

За його словами, законопроект №7118-1 є важливим для підсилення можливостей громад, ефективного господарювання на землі, інвестицій під інфраструктурні проекти.

ТАкож важливим є антирейдерський законопроект, адже аграрне рейдерство стало сьогодні масовим явищем і загрожує не тільки власності фермерів, але і їхньому життю.

«Щодня з’являється інформація про захоплення господарств, земель, врожаю, техніки тощо. Фермерів вбивають та катують. Фермерських рух б’є на сполох! І в цей час український парламент знімає цей законопроект з розгляду! Незрозуміла та злочинна позиція», – переконаний парламентарій.

Вадим Івченко нагадав, що «Батьківщина» виступила співавтором обох законопроектів і вимагає якомога швидше винести їх на голосування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова