«Батьківщина» вимагає особистого звіту Гонтаревої в парламенті, – Сергій Власенко

«Батьківщина» вимагає особистого звіту Валерії Гонтаревої в парламенті.

Про це заявив народний депутат від  фракції Сергій Власенко в інтерв’ю парламентським  журналістам.

«Ми живемо у парламентсько-президентській республіці. Парламент – найвищий представницький орган, і голова НБУ, призначена ним, зобов’язана з’явитися на виклик Верховної Ради та звітувати. Але голову НБУ кришує президент Порошенко та його фракція БПП», – сказав він.

Політик нагадав, що Гонтарева була головою компанії ICU, яка працювала на ринку цінних паперів, та була особистим інвестиційним банкіром Петра Порошенка та Віктора Януковича. І саме вона виводила з України 1,5 млрд грн Януковича, які так помпезно арештовував Генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Гонтарева – це особистий консультант президента Порошенка з фінансових питань, яку він призначив керівником НБУ. Це людина непрофесійна, яка не має жодного відношення до банківської сфери і саме завдяки її зусиллям було покладено 80 українських банків, обвалено українську національну валюту. Але у голови НБУ завжди був політичний дах – це Порошенко», – зазначив народний депутат від «Батьківщини».

Сергій Власенко нагадав, що вже майже рік Гонтарева не виконує обов’язки голови НБУ, перебуваючи то на лікарняному, то у відпустці – і це в умовах постійного обвалу національної валюти.

Парламентарій переконаний, що голова НБУ боїться звітувати перед парламентом особисто.

«Верховна Рада має поставити їй запитання особисто, почути відповіді, а після цього звернутися до Генерального прокурора, щоб він також поставив їй запитання та почав кримінальне провадження», – підсумував Власенко.

 Читайте також:
Сергій Власенко: Перемога у Стокгольмі здобута не всупереч, а завдяки газовим контрактам 2009 року

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова