«Батьківщина» зареєструвала постанову, що забороняє підвищувати тарифи на перевезення зернових

«Батьківщина» разом із аграріями виступають категорично проти рішення ПАТ «Укрзалізниця» підвищити тарифи на вантажні перевезення зернових на 50%.

Про це заявили народні депутати від «Батьківщини» Вадим Івченко та Сергій Євтушок на брифінгу у Верховній Раді.

«Вже з наступного місяця «Укрзалізниця» підвищує тарифи на використання вагонів у середньому до 50%. Відтепер орендна плата за використання вагону-зерновозу збільшиться до 1055 грн за добу. Це можна розцінювати як кричущу непрофесійність менеджменту «Укрзалізниці»! Подібними діями, особливо в середині маркетингового сезону, аграрному бізнесу завдадуть величезних втрат», – наголосив Вадим Івченко.

Політик нагадав, що це вже не перше подібне рішення влади Порошенка, спрямоване на зменшення прибутку аграрних товаровиробників.

«Наприкінці минулого року ухвалили закон щодо скасування відшкодування ПДВ на певні види аграрних культур. Тобто, це вже не вперше влада знущається над аграріями. Команда президента повністю відмовилась від спілкування з громадськістю, аграрними асоціаціями та бізнесом. Вона сама собі вирішує, коли змінювати правила гри на ринку», – обурився парламентарій.

Вадим Івченко також зазначив, що депутати вимагають зустрічі з прем’єр-міністром для обговорення ситуації та винесення цих питань на розгляд Ради національної безпеки.

Зі свого боку, Сергій Євтушок додав, що питання підвищення тарифів пов’язане з продовольчою безпекою: «Непрозорий менеджмент «Укрзалізниці» призведе до того, що ми матимемо восени колапс».

Політик повідомив, що депутати «Батьківщини» сьогодні зареєстрували Постанову «Про тимчасову заборону підвищення тарифів на перевезення сільськогосподарської продукції залізничним транспортом».

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова