«Батьківщина» підтримала законопроект щодо маркування продуктів харчування

«Батьківщина» підтримала законопроект щодо маркування продуктів харчування (№8450).

Як зазначив на брифінгу у Верховній Раді народний депутат від фракції Вадим Івченко, цей документ є дуже важливим як для українського споживача, так і для виробника.

Він нагадав про випадки отруєння дітей молоком у літніх таборах.

«Відомо, що молоко в більшості (70%) виробляється саме в домогосподарствах населення і якість цієї продукції не простежується! В одних є доїльні апарати, в інших – немає. Одні об’єднались в кооперативи і мають відповідне обладнання, інші – одноосібно здають молоко на переробку», – пояснив політик.

З огляду на це депутат закликав спочатку створити товаровиробника, який зможе зайти на легальний ринок та нести відповідальність за якість та безпечність своєї продукції.

«Тільки після цього ми зможемо відповідно маркувати продукцію. Ми зможемо відзвітувати перед нашими європейськими колегами, оскільки законопроект забезпечує виконання зобов’язань України в сфер європейської інтеграції», – зауважив Вадим Івченко.

Депутат від «Батьківщини» також наголосив на тому, що треба системно підходити до вирішення глобальних питань в аграрній галузі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова