«Батьківщина Молода» провела VI «Школу європейського політика»

9-11 грудня у Києві ГО «Батьківщина молода» за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні провела VI «Школу європейського політика».

9-11 грудня у Києві ГО «Батьківщина Молода» за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні провела VI «Школу європейського політика». Участь у школі взяли голови та заступники голів обласних осередків організації з усієї України.

Відкрили Школу голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський та координатор проектів представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Анна Портнова. Учасників школи привітала також директор представництва ФКА в Україні Габріеле Бауманн.

IMG_7042IMG_7050IMG_7047IMG_6977

За словами Сергія Митрофанського, «Школа європейського політика» – це вже традиційний та дуже ефективний спільний захід «Батьківщини Молодої» та Фонду Конрада Аденауера, який працює на майбутнє країни.

«Школа виховує нову генерацію молодих політиків на базі європейських цінностей та дає їм необхідні знання про те, як реалізувати свої лідерські якості», – наголосив Сергій Митрофанський.

Впродовж трьох днів учасники Школи мали можливість здобути нові знання, зокрема, про роль децентралізації в розвитку громадської організації, важливість створення місцевих молодіжних рад та центрів, шляхи розвитку громадської організації на локальному рівні тощо.

Серед лекторів Школи були народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько, політолог Костянтин Матвієнко, головний експерт групи «Молодіжна політика» РПР Юрій Юзич, експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай, тренер з публічних комунікацій Іван Омелян, голова Київської міської організації ГО «Батьківщина Молода» Олексій Захарченко та ін.

Під час навчання голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський представив стратегічний план розвитку організації та провів засідання правління, на якому було обрано нових заступників керівника організації – Сергія Воронова, Олексія Захарченка, Вадима Кудіярова, Тетяну Корнійчук та Євгена Блощинського.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова