«Батьківщина Молода» провела у Каневі патріотичне таборування

18-20 серпня понад 350 активістів «Батьківщини Молодої» з усієї України взяли участь у V щорічному патріотичному таборуванні «Канів-2017», що відбулось на березі Канівського водосховища.

Гостями та лекторами таборування стали народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум, народний депутат ІІІ, VI скликань Сергій Подгорний, заступник голови Дніпропетровської облради, керівник Дніпровської міської парторганізації «Батьківщина» Мгер Куюмчян, секретар Канівської міської ради, голова міської парторганізації ВО «Батьківщина» Сергій Ткаченко, голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський.

Серед учасників таборування – депутати місцевих рад, наймолодший сільський голова в Україні, волонтери, активісти, лідери студентських рад.

IMG_7109

«Тут зібралась молодь, яка вже змінює країну. Кожен у своєму місті, селищі, районі. Вони вже сильніші та кмітливіші за мене і за наше покоління. Вони впевненіші у собі, активніші, відкритіші, вони не знають і не хочуть чути слово «неможливо». І тому з такою молоддю та такими українцями ми обов’язково переможемо», – зазначила народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум.

Під час заходу відбулися тренінги з реформування молодіжної політики, політичної освіти молоді, а також учасники мали можливість почути з перших вуст мотивуючі історії гостей заходу про їхній шлях у політиці. Кожна делегація підготувала та провела презентацію діяльності свого обласного осередку «Батьківщини Молодої» за минулий рік.

«П’ятий рік поспіль у Каневі ми збираємо неймовірну молодь, яка палахкотить жагою до змін, молодь, яка готова будувати сильну Україну. Будувати не колись у майбутньому, а вже сьогодні», – зазначив голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський.

IMG_6987

На його переконання,  важливо «не втратити запал молодих сердець, а навпаки ж мотивувати їх ще більше бути не спостерігачами, а учасниками політичних процесів».

«Такі таборування – можливість зібрати найкращих, виховати командний дух та дати відчути кожному, що ми потужна команда, яка пліч-о-пліч зможе не на словах стати потужним каталізатором серйозних змін у країні», – наголосив очільник «Батьківщини Молодої».

Традиційно в останній день таборування всі учасники піднялися до могили Тараса Шевченка на Чернечу гору, де вшанували пам’ять Великого українця.

Зазначимо, що на щорічному таборуванні молоді представники «Батьківщини» Одещини посіли перше загальнокомандне місце за результатами спортивних та інтелектуальних конкурсів і змагань.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова