«Батьківщина» готова працювати цілодобово заради ухвалення бюджету-2016 до Нового року

«Батьківщина» братиме участь у позачерговому засіданні Верховної ради України 17 грудня та озвучить свої пропозиції щодо проекту державного бюджету та щодо змін до податкового законодавства.

Про це повідомила лідер фракції Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції.

«Наша фракція буде працювати в парламенті і ми будемо висловлювати свої позиції. По-перше, ми не підтримуємо податкову реформу, нові зміни до податкового законодавства, тому що вони вбивають малий і середній бізнес, вони практично нищать середній клас в нашій країні, збільшують навантаження на людей, не прибирають податки з пенсій», – уточнила вона.

Тимошенко також вважає, що сьогодні народні депутати разом з урядом мають докласти надзвичайні зусилля, щоб «знайти всі стратегії і концепції, порахувати правильно всі цифри, знайти всі ресурси і резерви бюджету та в підсумку до Нового року прийняти новий бюджет, навіть якщо доведеться цілодобово перебувати у Верховній Раді».

Лідер фракції також назвала екстраординарним той факт, що уряд подав до парламенту бюджет на неіснуючій податковій системі, на неіснуючих законах про соціальні зміни: «тобто бюджет, який подали, де-юре не існує, тому що він спирається на неіснуючі закони».

«Головне, що має зробити уряд, – це правильно розрахувати,  вчасно подати бюджет, правильно закласти у бюджет стратегії. Всього цього уряд не зробив. І тому нам завтра потрібно говорити про право уряду займати свої посадові місця», – додала народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко на прес-конференції заявила, що чинний Кабмін запропонував найгірший бюджет за всі часи незалежності України і поставив державу перед вибором: або попрощатися з урядом, або з надіями на реформи.

Лідер «Батьківщини»  також висловила переконання, що вихід із цієї складної ситуації є, але для цього уряду потрібно врахувати детальні пропозиції, подані«Батьківщиною», концепцію «3Д».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова