«Батьківщина» підтримала ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми

«Батьківщина» підтримує ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми.

Про це заявив заступник керівника фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни під час розгляду відповідного документу.

За його словами, цей документ може примирити всі сторони, які мають інтереси в гирлі Дунаю.

Водночас він наголосив, що політичній силі Юлії Тимошенко важливо, хто реалізовуватиме цю ратифікацію: «Якщо це робитиме адміністрація морських портів, ні до чого доброго це не призведе».

Як пояснив Сергій Соболєв, аналіз ситуації з адміністрацією морських портів і спроба створити аналогічну структуру на базі річкових портів свідчить про те, що більшої оборудки століття, як незаконна приватизація торгових портів, не існує.

Він повідомив, що в нього є питання до міністра Омеляна і політик передав наявні в нього матеріали до НАБУ щодо того, що лише втрата по одному торговому порту Бердянська становить понад 1 млрд грн за 2 роки так званого господарювання адміністрації морських портів.

До того ж, так звана велика приватизація в Україні ґрунтувалася на тому, що в оренду передали всі причали.

«До цього треба додати останні оборудки Бердянської міськради щодо передачі частини морського порту в район», – сказав він і порадив бути пильними щодо адміністрації річкового транспорту.

За словами Соболєва, тоді як Олексій Вадатурський розвиває структуру річкового експорту, щоб розвантажити українські дороги, на річковому транспорті паралельно створюється адміністрація з метою подальшої незаконної приватизації цих структур.

За проект Закону про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми сьогодні проголосувало 246 народних депутатів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова