«Батьківщина» активно захищатиме екологію України

«Батьківщина» підтримала проведення парламентських слухань на тему: «Пріоритети екологічної політики парламенту на наступні 5 років».

Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від фракції Вадим Івченко.

«За даними Національного екологічного центру України, ми посідаємо 9 місце серед 15 держав в антирейтингу смертності в результаті забруднення повітря. Дві третини населення країни проживає на територіях, де стан атмосферного повітря не відповідає гігієнічним нормативам, а стан земельних та водних ресурсів за ступенем забруднення віднесені до забруднених і дуже забруднених», – повідомив парламентар.

Він навів приклади кричущих фактів екологічного лиха в різних куточках України.

«Внаслідок аварії на Вінниччині, літом цього року, в притоку р. Рось перекинувся мікроавтобус з хімічною речовиною. У воду потрапила тонна інсектициду «Нурал B». У місті на Дніпрі назріває екологічна катастрофа. У річку масово потрапляють нечистоти, люди викидають будівельне сміття. В окремих місцях утворилися навіть сміттєві острови. Через забрудненість може стати солоною вода у Дніпрі. У місті Марганці Дніпропетровської області майже два тижні поспіль горіло закрите сміттєзвалище. Мешканці міста Узина, що неподалік Києва, задихаються від наслідків роботи деяких місцевих підприємств. Діти хворіють на онкологію!» – навів факти представник партії.

Вадим Івченко наголосив, що потрібно адекватно реагувати на ці виклики.

«Ці парламентські слухання мають показати, яким чином влада та владні структури мали та мають реагувати на такі виклик. «Батьківщина» підтримуватиме цю постанову та братиме активну участь в заходах на захист екології нашої країни», – наголосив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова