Андрій Павловський: Сюрпризи від уряду

Шокуюче підвищення тарифів на газ і опалення від Уряду Гройсмана не останнє, пише у  Facebook експерт з питань соціальної політики, член партії «Батьківщина» Андрій Павловський.

Наступного року планується і далі підвищувати тарифи, а також скасувати розрекламовану «розстрочку» оплати за опалення!

Це випливає з переговорів щодо перегляду меморандуму МВФ.

Зокрема, Уряд готовий взяти на себе нові зобов’язання.

По-перше, Кабмін хоче ввести тимчасовий механізм щоквартального коригування роздрібних тарифів на газ і опалення у разі, якщо тарифи відхиляються на 10 відсотків чи більше від рівня повного покриття собівартості (на основі паритету з цінами імпорту).

Тимчасовий механізм коригування діятиме, допоки тарифи не будуть повністю «лібералізовані», що має відбутися не пізніше 1 квітня 2017 року.

По-друге, щоквартально коригувати ціни на газ внутрішнього видобутку, починаючи з 1 квітня 2017 року, з тим, аби його ціна залишалася паритетною до ціни імпортованого газу.

Третє, в уряді планують скасувати «розстрочку» оплати за опалення для домогосподарств, що не отримують субсидій (Постанови Кабінету Міністрів №№ 630 і 357) до 1 квітня 2017 року.

До цього часу Кабмін хоче запровадити фінансові заходи протидії через застосування ринкових процентних ставок на відкладені у часі платежі.

 

Андрій Павловський, експерт з питань соціальної політики, член партії «Батьківщина», Facebook, 2  грудня 2016-го.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова