Андрій Кожем’якін: Уряд у бюджеті-2020 не врахував жодної пропозиції щодо підтримки молоді та спорту

Голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту, народний депутат від «Батьківщини» Андрій Кожем‘якін просить уряд врахувати пропозиції до проєкту державного бюджету на 2020 рік.

Під час засідання погоджувальної ради лідерів парламентських фракції та комітетів голова профільного комітету звернувся до прем’єр-міністра з проханням переглянути пропозиції, які стосуються масового спорту, спорту вищих досягнень та підтримки молоді в цілому.

За словами Кожем’якіна, уряд при підготовці проєкту держбюджету на наступний рік скасував усі пропозиції профільного комітету щодо розвитку спорту та молодіжної політики. Зокрема, щодо підтримки осіб з інвалідністю та фізкультурно-спортивної реабілітації; щодо розвитку фізичної культури, спорту вищих досягнень і резервного спорту.

Також, як зазначив депутат, скасовані субвенції на реконструкцію двадцятип’ятиметрових басейнів та субвенція на будівництво і реконструкцію палаців спорту по всій країні.

«Усі пропозиції, які ми надавали щодо підтримки фізичної культури та спорту, не були враховані», – обурився голова профільного комітету.

Андрій Кожем’якін також звернувся до уряду із проханням передбачити 677 тис. грн на оплату працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

«Це ті ентузіасти, які виховують дітей та стараються, щоб вони були спортивнішими та фізично розвиненими, аби мати змогу досягати олімпійських результатів», – підсумував парламентар.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова