Альона Шкрум стала членом Бюро постійного Комітету МПС з питань миру та безпеки

Народного депутата від «Батьківщини» Альону Шкрум обрано членом Бюро постійного комітету Міжпарламентського союзу з питань миру та міжнародної безпеки.

Відповідне голосування відбулося на засіданні 139-ї Асамблеї Міжпарламентського Союзу, що проходить цими днями в м. Женева (Швейцарія), де перебуває українська делегація під головуванням заступника Голови партії «Батьківщина» Бориса Тарасюка.

«Уперше за 130 років діяльності цієї міжнародної організації українці отримали тут керівні посади. Тут працювати відверто важко, бо Україна ніколи не була особливо активною. РФ – майже у всіх керівних органах, лобіює свої питання через країни Африки та Латинської Америки. Але ми прориваємося, ще й з посмішками», – запевнила Альона Шкрум і додала, що ще два українські депутати потрапили до керівних органів постійних комітетів МПС.

За словами представниці «Батьківщини», близько двох років знадобилося для того, щоб отримати підтримку на Асамблеї МПС, напрацювати контакти та репутацію, а також вставити пропозицію Резолюції від України до порядку денного.

«Це було складно, але проект Резолюції від України таки в порядку денному. Співдоповідачем буде Голова української делегації Борис Тарасюк, а безпосереднє голосування по ній відбудеться навесні 2019 року», – написала вона у Facebook.

Водночас Альона Шкрум зауважила, що в МПС є дуже сильний російський вплив.

«Росія очолює тут окрему територіальну групу, і має великий вплив на порядок денний та на голоси. Країни Латинської Америки, Африки та навіть деякі країни з нашої європейської групи  часто голосують за пропозиції РФ. Але ми наразі плідно працюємо з нашими союзниками: країнами ЄС, Канадою, арабськими країнами та іншими», – підсумувала вона.

 

 

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова