Альона Шкрум: Про реформаторські навички міністра Насалика

Є такий класний мем «Ну, давайте розкажіть…»

Так от, у нас тут чергова «реформа» (147?), очевидно, від міністра Насалика, представника БПП та Порошенка в уряді: він в офіційному листі запропонував Росії відновити виробництво ядерного палива з Україною.

Звісно, таке спільне виробництво і прохання про нього – це аж ніяк не ще одне розширення впливу країни агресора на нас, ні..!

Утім, кому війна, а кому – бізнес. Не вперше.

Нагадаю просто, що реформаторські навички Насалика допомогли нашому проєвропейському гаранту і його суперспівробітнику Ліпецької фабрики Дмитру Вовку встановити для українців НАЙВИЩУ у світі ціну вугілля за формулою «Роттердам+». Вона на 31% вища зату, яка є в самому Роттердамі! А також допомогли дати дотації вугільній галузі з державного бюджету у 3,56 млрд грн та 2,5 млрд. грн Ахметову, за які заплатив кожен українець.

Це потягнуло за собою збільшення тарифів (не в останнє, дочекайтеся осені) та загальне підвищення цін  на продукти та інфляцію.

А тим часом Антимонопольний комітет, голову якого призначала коаліція, третій рік думає: чи є ДТЕК Ахметова, який володіє 85% видобування вугілля і 80% станцій теплової генерації, монополістом на ринку України, чи ні.

…Ну, давайте розкажіть мені ще раз про «курс Юлії Тимошенко на Росію».

 Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 11 липня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова