Альона Шкрум: Переправлення через кордон

Коли мені на каналах президента і пана Кононенка (а інших лишилося дуже мало) цитують ст.332 про незаконне переправлення осіб через державний кордон, то мені одразу вважається Юлія Тимошенко, яка «переправляє» пана Саакашвілі через кордон у маленькому багажнику пошарпаної машини на литовських номерах.

Або ще краще: на своїх тендітних плечах вона несе пана Міхеїла через холодний польський степ короткими перебіжками, від дерева до дерева.

Бо це, шановні, об’єктивна сторона злочину в статті 332.

А також: поради та вказівки щодо найкращих місць перетину кордонів, надання мап прикордонної зони і спеціального оснащення для перетину, напрацювання плану відволікання прикордонників та забезпечення снодійного для собак.

А от відкрите та публічне намагання переїхати кордон законно під десятки камер журналістів у поїзді чи перейти його в спеціальному пункті перетину кордону – це точно не план переправлення нелегального мігранта.

До речі, не може бути притягнутий за цією статтею той, хто власне переправлявся через кордон, бо не можна одночасно організовувати переправлення і одночасно переправлятися.

Тільки мовчіть, бо #ПутінНападе.

 Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини»Facebook, 12 вересня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова