Альона Шкрум: Кланово-олігархічна система породжує безкарність і вбиває найактивніших громадян

ТСК по Каті та щодо нападів на інших активістів підписана. Зараз буде зареєстрована.

Дуже-дуже важко вийшли на крихкий консенсус.

Голово Комісії – Борислав Береза. Шукали рівновіддалену людину. Як це запрацює, покаже час.

Але ми не мали права далі дозволяти коаліції гратися у політику та зупинити ТСК через банальний страх – вийти у розслідуванні на самих себе.

Я не є офіційним членом ТСК, хоч зробила все для того, щоб вона відбулася. Разом з колегами ще 2 тижні тому подала документи на створення такого контролюючого органу.

Утім, я обіцяю публічно, що працюватиму в ТСК у міру моїх сил, щоб пролити світло на болючі питання та добитися незалежного розслідування і його результатів.

У країні – колапс, коли держава і система, створена паном Порошенком, не може нікому гарантувати безпеку життя і здоров`я.

Коли кланово-олігархічна система породжує безкарність і вбиває своїх найактивніших громадян, які борються проти корупції та місцевих феодалів.

І це треба зупинити. Усіма доступними засобами.

П.С. Порушували тисячу разів питання Закону про ТСК, якого немає. Без закону це реально маразм, коли більшість в ТСК отримує коаліція, яку ТСК і має контролювати!

Без цього закону про ТСК парламент реально беззубий. І все тримається на «покер фейс» і добрій волі переговірників. І позиції Андрія Парубія, без якого взагалі б нічого не було. Низький йому уклін.

 Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 6 листопада 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова