У Києві відбудеться акція «Global Shevchenko»

У четвер, 9 березня, о 15:30 в парку ім. Тараса Шевченка у Києві розпочнеться акція «Global Shevchenko», присвячена Дню народження Великого Кобзаря.

О 16:00 сотні киян одночасно зачитають вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…).

Подібні читання в цей же час пройдуть в Ризі, Буенос-Айресі, Баку, Празі, Одесі, Маріуполі, Луцьку, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Ужгороді, Сумах, Хмельницькому, Чернівцях, Миколаєві та багатьох інших містах. Це буде найбільше в історії одночасне читання Шевченка.

Також організатори акції у форматі фотосушки представлять близько 200 фото учасників міжнародного флешмобу «Global Shevchenko», який протягом лютого-березня проходив по всьому світу.

Учасники акції робили фото та селфі біля пам’ятників Тарасові Шевченку у своїх містах. На даний момент до флешмобу «Global Shevchenko» вже долучились понад 3500 учасників із 25 країн світу та 132 населених пунктів України. Зокрема, це учасники з Азейбарджану, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Греції, Грузії, Данії, Йорданії, Канади, Китаю, Куби, Латвії, Литви, Македонії, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Словенії, США, Угорщини, Франції, Хорватії та Чехії.

Нагадаємо, громадські організації «Батьківщина Молода» та «Ukrainians» організували міжнародний флешмоб «Global Shevchenko» до дня народження Тараса Шевченка. Мета заходу – вшанувати пам’ять Великого Кобзаря та показати пам’ятники, які встановлені видатному поетові в Україні та по всьому світу.

За додатковою інформацією можна звертатися до координатора флешмобу Олексія Захарченка за тел:+380975102303.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова