Сьогодні стартує процедура організації референдуму проти продажу землі, – Юлія Тимошенко

Сьогодні буде оголошено початок процедури проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

На цьому наголосила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час зборів ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

«Сьогодні ми ухвалюємо рішення про початок процедури проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питання заборони продажу сільськогосподарської землі. І ми повинні отримати згоду ЦВК на проведення Всеукраїнського референдуму щодо цього питання і зібрати підписні листи», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона пояснила: «Щоб у нас як і в усіх аграрних розвинутих країнах було не 30 тис. фермерських господарств, а хоча б як у Польщі – 2,5 млн фермерських господарств».

За словами Тимошенко, головним завданням для ініціативної групи, яку буде сьогодні утворено, стане збір підписів громадян України із різних регіонів країни із дотриманням необхідних законодавчих вимог.

«Понад 10 тис. людей будуть збирати підписи. Щоб успішно їх зібрати, потрібно не дати сфальшувати жодної літери і жодної коми, тому що влада буде очікувати, щоб у зібраних підписах не містилось або паспортних даних, або не була вказана правильно адреса проживання громадянина України», – застерегла Голова партії.

На її думку, саме через недотримання законодавчих вимог під час збору підписів  влада зможе послатись на те, що кількість зібраних підписів є недостатньою, а отже, проведення Референдуму щодо земельного питання не відбудеться.

Тимошенко також звернула увагу, що на кожного із 10 тис. членів ініціативної групи буде покладено завдання щодо збору 300 підписів, проте «кожен із членів ініціативної групи візьме підвищений план – і збере як мінімум удвічі більше».

Лідер партії також припустила, що влада буде чинити опір щодо і використовуватиме членів ЦВК для того, щоб заблокувати процес проведення Всеукраїнського референдуму.

«Ви знаєте, що президент буде «ламати» ЦВК. І кожного члена ЦВК будуть викликати на Банкову, щоб вони ухвалили негативне рішення. І будьте готові до того, що хтось із членів ЦВК виявиться слабким, неспроможним і нездатним на захист Референдуму», – наголосила політик.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко подякувати заступнику голови ЦВК Жанні Усенко-Чорній, присутність якої робить відповідні збори ініціативної групи легітимними.

«Нам робити справу майбутнього. І тому – вперед! Збираймо понад 3 мільйони підписів, проводимо Референдум щодо заборони продажу сільськогосподарської землі і аграрну мафію відправляємо у небуття!» – закликала усіх лідер «Батьківщини».

Як вже повідомлялося, у Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України (колишній Жовтневий палац) проходять збори ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи на зборах, наголосила, що тільки народ України може вирішувати долю землі сільськогосподарського призначення.

Фотогалерею із заходу можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова