Сергій Соболєв: Законопроект про повернення активів не можна доопрацьовувати на коліні

Фракція «Батьківщина» наполягає на тому, щоб розгляд законопроекту про так зване повернення активів відбувався за повною процедурою, з розглядом усіх поправок і пропозицій, які були озвучені фракціями на засіданнях робочої групи з доопрацювання законопроекту.

Про це повідомив сьогодні заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів в кулуарах парламенту.

«Законопроект №4057 потребує значного доопрацювання. Ми хочемо, щоб він не на коліні виписувався, а щоб це був чіткий перелік статей, в які вносяться зміни, а ще краще, щоб текст законопроекту роздали народним депутатам», – зазначив він.

Член фракції також зазначив, що якщо робоча група доопрацює цей законопроект у відповідності з європейськими нормами, то тоді Янукович не матиме ніяких шансів відсудити своє майно через європейські суди.

«Набагато краще зараз витратити ще годину і виписати текст таким чином, щоб потім не сталося свавілля, як після Жовтневої  революції: грабуй награбоване, а потім у кабінетах Дзержинського та інших знаходили злитки золота та інше», – переконаний Сергій Соболєв.

Також представник «Батьківщини» вважає, що «парламент міг  би заслухати звіт силовиків, щоб почути, що їм заважає повернути кошти, які сьогодні заарештовані  в тому числі й нашими європейськими партнерами і українським фінансовим моніторингом».

Сергій Соболєв додав, що «сьогодні буде момент істини, коли ми почуємо дуже багато відповідей на запитання, які розглядалися під ковдрою».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова