Волинські партійці вимагають припинити торгівлю на крові

На позачерговій сесії Волинської облради депутати, обрані від «Батьківщини», одноголосно підтримали звернення до президента, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради та генерального прокурора з вимогою запровадити мораторій на торгівлю з окупантами та невідкладно ухвалити закон «Про тимчасово окуповані території».

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації.

Представники «Батьківщини» виступають категорично проти силового розв’язання проблеми торгівельної блокади, а також наполягають на блокуванні в Україні роботи банків із російським капіталом.

«Використання зброї та військової техніки проти оборонців редуту 16-го добровольчого батальйону біля залізничної станції Кривий Торець на Донбасі є неприпустимим. Щоб припинити ганебну торгівлю на крові, влада мала б врегулювати ситуацію через публічні слухання в парламенті, ухвалення відповідних законопроектів. Однак олігархи продовжують заробляти мільйони на торгівлі з країною-агресором, супроти якого мужньо стоять українські захисники», – сказав керівник волинських «батьківщинівців» Валерій Бондарук.

За його словами, депутати від «Батьківщини» ініціюватимуть позачергові сесії міських та районних рад, на обговорення яких винесуть гаряче питання торговельної блокади тимчасово окупованих територій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова