Волинська облрада вимагає провести референдум щодо продажу землі

Депутати Волинської обласної ради вимагають не допустити скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель та підтримують ідею всенародного референдуму з приводу запровадження вільного ринку землі.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, депутати підтримали звернення до президента України, уряду та парламенту, підготовлене представником «Батьківщини» Сергієм Слабенком.

«Закон, що дозволить продаж землі вже з 1 липня 2017 року, остаточно знищить малих сільгоспвиробників та сімейні ферми, які в усьому цивілізованому світі якраз є основою аграрного сектору економіки. Після скасування мораторію на продаж сільськогосподарських угідь фермерам та селянам нічого іншого не залишиться, як збути за безцінь свої паї і піти в найми до нових панів або їхати за кордон шукати кращої долі», – переконаний «батьківщинівець» Сергій Слабенко.

За його словами, необхідно продовжити на 10 років мораторій на торгівлю землею, а питання про відкриття земельного ринку винести на всеукраїнський референдум.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова