У Тернополі «Батьківщина» вимагає провести громадські слухання

На черговому бюро Тернопільської міської парторганізації ВО «Батьківщина» партійці рекомендували депутатам фракції «Батьківщина» не голосувати за зміни до Генерального плану забудови міста.

Як повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партосередку, «батьківщинівці» натомість пропонують винести це питання на громадське обговорення, в якому представники партії готові взяти участь.

«Наша партійна організація займає принципову позицію щодо вирішення земельних питань. Пріоритетним для нас є захист інтересів громади. Ми послідовні у своїх кроках та не бажаємо брати участі у формуванні підґрунтя для зловживань. Підтвердженням цього є ініціатива про заборону депутатам від «Батьківщини» очолювати земельні комісії, що й спричинило зміну голови такої інституції в Тернопільській міськраді», – наголосив очільник Тернопільської міської парторганізації Микола Сліпченко.

За його словами, партія «Батьківщина» тісно співпрацює з громадською організацією «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» й поділяє перестороги та хвилювання її голови Зеновія Гладчука, який вважає, що внесення змін до Генерального плану забудови Тернополя зачепить законні інтереси учасників АТО.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова