Партійці Тернопільщини відзначили день народження Степана Бандери

1 січня у Тернополі представники «Батьківщини» відзначили чергову річницю від дня народження провідника ОУН Степана Бандери.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Депутат Тернопільської міської ради з фракції ВО «Батьківщина», священнослужитель Володимир Гринда відправив біля пам’ятника Степанові Бандері молебень до Христа Чоловіколюбця.

1

«Якщо раніше, у 90-х роках, люди молилися й відправляли панахиди за померлих, то зараз вони більше моляться за здоров’я живих. Люди навчилися просити Бога про здоров’я, про світле майбутнє України та розвиток нашої держави. Тому потрібно молитися за Україну, за добрих лідерів, щоб Господь Бог дав нам нового Степана Бандеру й справжніх «бандерівців», щоб наші діти не забували Бога, щоб любили нашу українську символіку, наші прапори, нашу культуру й мову», – сказав Володимир Гринда.

Голова Тернопільської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Микола Сліпченко зазначив, що важко переоцінити внесок минулих та сучасних Героїв України в боротьбу за волю й незалежність Української держави.

«Перед тим, як іти сюди, я прослухав останню промову Степана Бандери, яка транслювалася на радіо перед його вбивством у 1959 році. Це був великий мислитель, його основною зброєю була сила думки та слова. Він воював своїм інтелектом і своїми ідеями, які доносив до народу», – зазначив Микола Сліпченко.

2

Заступник голови Тернопільського районного партосередку Василь Івасечко під час виступу пригадав «золоті» слова Степана Бандери: «Краще мати двадцять вишколених політиків або бойовиків, аніж сто міжпартійних розмов».

«Нехай Степан Бандера буде для кожного з нас прикладом такої вишколеності та патріотичності», – додав Василь Івасечко.

Наприкінці заходу представники «Батьківщини» поклали квіти до пам’ятника Степанові Бандері та виконали державний гімн України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова