На Житомирщині «Батьківщина» розпочала збір підписів проти продажу сільгоспугідь

На Житомирщині Бердичівська міська парторганізація ВО «Батьківщина» розпочала збирати підписи серед місцевих жителів проти продажу земель сільськогосподарського призначення.

З цією метою члени партії вийшли на вулиці міста та встановили спеціальний намет, де ведуть роз’яснювальну роботу, інформує прес-служба Житомирського обласного партосередку.

земля

«Бердичівські «батьківщинівці» одними з перших долучилися до всеукраїнської народної ініціативи зі збору підписів, щоб сказати своє рішуче «ні» розкраданню української землі, за яку зараз проливають на Сході кров наші хлопці, за яку воювали, не жаліючи життя, наші діди та прадіди», – ідеться в повідомленні Житомирської обласної «Батьківщини».

Нагадаємо, збір підписів здійснює ВО «Батьківщина» в усіх областях країни, адже суд за вказівкою Президента України заборонив проводити земельний референдум, який ініціювали «Батьківщина» й Асоціація фермерів та приватних землевласників.

Збираючи підписи, «Батьківщина» прагне донести до влади думку простих людей, які виступають проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова