На Хмельниччині підтримали ініціативу «батьківщинівців» із земельного питання

25 квітня з ініціативи фракції ВО «Батьківщина» на сесії Городоцької міської ради прийнято рішення «Про звернення депутатів міської ради до керівництва держави про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі».

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, на сесії прийняли також рішення «Про звернення депутатів Городоцької міської ради Хмельницької області про скасування абонентської плати за підключення до системи газопостачання».

«Депутати-«батьківщинівці» завжди на вістрі проблем, що турбують громадян. На рівні місцевих рад ми намагаємося зробити все можливе, аби центральна влада хоча б почула невдоволення громадян ситуацією в країні та позицію суспільства з такого доленосного питання як продаж землі», – наголосив голова Городоцької районної «Батьківщини» Олександр Шоловей.

«Батьківщинівець» запевнив, що ініціюванням звернень партійці не обмежаться. За його словами, як тільки ЦВК прийме рішення про проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони на продаж землі сільськогосподарського призначення, команда «Батьківщини» включиться в роботу і збиратиме підписи громадян, аби захистити українську землю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова