Депутати від «Батьківщини» Кам’янця-Подільського засудили силові методи влади

Депутати фракції ВО «Батьківщина» в Кам’янець-Подільській міській раді ініціювали проведення позачергової сесії міськради, щоб ухвалити звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо категоричної незгоди з діями влади, яка застосувала силові методи до учасників блокади торгівлі між Україною та ОРДЛО.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Мешканці міста Кам’янця-Подільського, як і всі українці, не згідні з діями влади та силових структур, які застосували силові методи стосовно учасників блокування торгівлі між Україною та ОРДЛО. Тому депутатський корпус негайно зібрався й одноголосно ухвалив звернення, висловивши думку мешканців міста», – наголосив голова фракції Олег Ткач.

Обранці міста над Смотричем у своєму зверненні вимагають на законодавчому рівні врегулювати питання торгівлі з тимчасово окупованими територіями України та створити умови для проведення громадського моніторингу обігу товарів із залученням добровольців, ветеранів АТО та волонтерів. Депутати також вважають, що слід розслідувати події, які мали місце 13 березня 2017 року, й притягнути до відповідальності винних у протиправних діях.

За документ одностайно проголосували всі присутні на сесії депутати Кам’янець-Подільської міськради.

Аналогічне звернення на позачерговій сесії ухвалила Хмельницька обласна рада.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова