Депутат-«батьківщинівець» Хмельниччини розповів молоді про Майдан

За участю голови районної парторганізації «Батьківщини» Ігоря Бойчука у Волочиському навчально-виховному комплексі, що на Хмельниччині, провели виховну годину, присвячену 3-й річниці Революції Гідності.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку, про події новітньої історії України школярам розповів їх безпосередній учасник – очільник Волочиського районного партосередку, депутат райради Ігор Бойчук.

Бойчук виховна година
«Герої Небесної сотні віддали своє життя під час Революції Гідності захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє нашої держави. Ви, юні нащадки Героїв, повинні виправдати їх сподівання та жити в новій, вільній і заможній Україні», – сказав Ігор Бойчук.

«Батьківщинівець» наголосив, що головне завдання дітей – здобуття освіти і становлення в суспільстві, а партія «Батьківщина» робитиме все можливе, аби створити умови для повноцінного функціонування освітньої галузі та патріотичного виховання молоді.

Під час заходу учасники вшанували пам’ять видатних історичних подій, зокрема Голодомору 1932-1933 років та битви під Крутами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова