«Батьківщинівець» на Волині допоміг земляку отримати дозвіл на проживання

Завдяки юридичній підтримці голови Ратнівського районного партосередку, що на Волині, депутата райради Віталія Бірука Державна міграційна служба видала 30-річному волинянину Михайлу Кіперчуку дозвіл на постійне проживання.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної «Батьківщини», 20 років Михайло Кіперчук проживав в Україні без будь-яких документів.

Ратне Бірук

«Трапилося так, що разом із батьками йому довелося довго поневірятися світами. Жили у Вірменії та Росії, в Херсонській області. У 1996-му повернулися на Волинь без документів. Десять років тому Михайло розпочав непросту процедуру узаконення свого перебування в Україні. За цей час одружився, у нього та його дружини народилося двоє діток. Ситуація з отриманням дозвільних документів зайшла в глухий кут», – розповів голова Ратнівської районної парторганізації Віталій Бірук.

За словами «батьківщинівця», наполеглива робота, що тривала впродовж року, завершилася – Михайло отримав дозвіл на імміграцію, на підставі якого оформлено й довідку на постійне проживання в Україні.

Нині Михайло Кіперчук може користуватися всіма правами громадянина України, окрім виборчих, офіційно узаконити свої стосунки з дружиною, оформити батьківство.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова