Активісти Хмельниччини готуються до збору підписів за референдум

У Хмельницькому обласному партосередку «Батьківщини» проведено навчальний тренінг для активістів партії та членів ініціативної групи.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, партійців навчали правильній комунікації з громадянами та особливостям підготовки та збору підписів за проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення.

Грамотне проведення кампаніі по збору підписів за проведення референдуму є важливим моментом на шляху до збереження національного скарбу. На цьому наголосив народний депутат України трьох скликань, депутат Хмельницької міської ради Лев Бірюк. «Батьківщинівець» зазначив, що влада робитиме все можливе, аби перешкодити волевиявленню громадян, тому знання й дотримання вимог законодавства є вкрай важливим у підготовці до референдуму.

«Ми розпочали серію тренінгів, присвячених партійному будівництву, аби покращити співпрацю з активістами й підготувати їх до збору підписів за проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення. Земельне питання вкрай важливе для країни», – розповіла тренер NDI, активіст ВО «Батьківщина» Наталія Кошай.

Найближчим часом планується проведення подібних тренінгів у районних парторганізаціях «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова