Знизити тарифи, розморозити зарплати та пенсії, стимулювати розвиток економіки, – Юлія Тимошенко про зміни «Батьківщини» до бюджету-2019 

Поданий владою проект кошторису на наступний рік – це бюджет руйнації економіки. Він передбачає підвищення тарифів та замороження мінімальних зарплат і пенсій, що призведе до тотального збідніння людей та знищення середнього класу.

Про це Юлія Тимошенко заявила в коментарі телеканалу «Інтер» у парламенті.

«Уперше в історії України зарплати та пенсії дорівнюють 43% від прожиткового рівня. Це бюджет тотальної бідності, збереження нищівної для українських родин тарифної політики – вони зростають на 23%. Це корупційний та руйнівний для економіки «дембельський бюджет» влади Порошенка», – пояснила вона.

За словами лідера «Батьківщини», передбачені кошторисом мінімальні зарплати та пенсії в  доларовому обчисленні в 1,7 раза менші, ніж це було на початку 2014 року, фінансування охорони здоров’я урізали в 1,6 раза.

До того ж на обслуговування та погашення державного боргу, сформованого корупційним оточенням влади Порошенка, спрямовується 419 млрд грн, що на 115 млрд більше, ніж цьогоріч.

Також, на думку Юлії Тимошенко, є неприпустимим, що бюджет-2019 створено на старій податковій базі, із вдвічі вищими за розвинені країни ставками, що суттєво гальмує розвиток економіки.

«Цей бюджет, по суті , – вирок країні. Сподіваюсь, що депутати не ризикнуть за нього голосувати», – заявила лідер «Батьківщини».

Голова партії наголосила, що в разі  ухвалення урядового проекту бюджету «продовжиться падіння економіки, еміграція людей в інші країни, руйнація середнього класу». І народні обранці, які це підтримають, стануть спільниками політики геноциду українців, яку провадить Петро Порошенко, додала вона.

Юлія Тимошенко переконана: завданням влади, яка дбає про людей, має бути підняття мінімальних зарплат та пенсій, зниження щонайменше вдвічі тарифів на комунальні послуги та зменшення податкового тиску на бізнес: «Потрібно, щоб економіка розвивалася, а українські родини не витрачали свої доходи лише на газ та електроенергію».

Лідер партії запевнила, що відразу після виборів «бюджет руйнації» буде змінений на «бюджет розвитку країни та покращення добробуту громадян».

«Після зміни влади Порошенка буде ухвалений справедливий бюджет, з суттєво зниженими тарифами, з розмороженими пенсіями та зарплатами, з видатками на розвиток економіки. Буде зовсім інший бюджет», – підсумувала Тимошенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова