Захисту Надії Савченко відмовили в суді присяжних

Відмова російської влади проводити суд присяжних у справі народного депутата від фракції «Батьківщина», члена ПАРЄ Надії Савченко – це страх Путіна.

У Росії злякались проводити суд, незважаючи на те, що Конституція РФ і закони дозволяють це робити.

Відмова в усіх клопотаннях захисту української льотчиці  вкотре свідчить про відсутність будь-яких доказів у цій цинічній, сфабрикованій справі.

Як вже зазначили адвокати Савченко, є висока ймовірність, що справа не буде слухатися в суді, оскільки Путін панічно боїться привертати увагу до цієї справи і тому хоче перевести її розгляд у місто, до якого ні журналісти, ні міжнародні спостерігачі не зможуть дістатися так вільно, як це було би в разі слухання в Москві.

Дії російської влади щодо Надії Савченко свідчать про стовідсоткову заангажованість цієї справи, яка не має нічого спільного з юридичними процедурами, передбаченими міжнародним правом і законами України.

Варто нагадати, що Надія Савченко має міжнародний імунітет, який визнаний Парламентською асамблеєю Ради Європи, про що неодноразово наголошувалось в резолюціях Ради Європи.

Зазначимо, що сьогодні адвокати Надії Савченко повідомили про відмову в усіх клопотаннях, а справу, зі слів захисту, передано до прокуратури.

Раніше захист Савченко клопотав про припинення кримінальної справи за відсутністю складу злочину, про проведення судового розгляду в Москві, в суді присяжних, а також про виключення низки доказів і допит декількох свідків.

Нагадаємо, нещодавно Московський міський суд відхилив апеляцію захисників народного депутата України від «Батьківщини» Надії Савченко на відмову відпустити її з-під варти.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова