З ініціативи «Батьківщини» Надія Савченко стала почесним громадянином Червонограда

Сьогодні, 27 серпня, Червоноградська міська рада, що на Львівщині, проголосувала за надання Героєві України, народному депутатові від «Батьківщини» Надії Савченко звання «Почесний громадянин Червонограда».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації.

З ініціативою про присвоєння почесного звання Надії Савченко виступили представники Червоноградського міського осередку ВО «Батьківщина».

«Надія – один із символів боротьби за утвердження незалежності України. Ні в’язниця, ні голодування не зламали її сили духу. Шлях Надії – приклад любові до України», – сказала керівник Червоноградської «Батьківщини» Лідія Правенко.

Вона висловила бажання підтримати Надію, а також поставити її в приклад молоді.

«Такій людині треба давати почесні звання в кожному населеному пункті, бо Надія Савченко відстоює не свої інтереси, а інтереси України», – вважає керівник Червоноградської «Батьківщини».

Лідія Правенко також зазначила, що всі політичні сили та громадські організації Червонограда підтримали ідею про надання українській льотчиці почесного звання.

«Батьківщинівка» закликала земляків молитися за Надію Савченко й висловила сподівання, що вона «буде з нами, буде в Україні».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова