Юрій Одарченко: Мораторій на продаж землі – єдиний спосіб не дати олігархам скупити її за безцінь

Хочу вкотре нагадати всім мешканцям Херсонщини, що «Батьківщина» багато років послідовно виступає за мораторій на продаж землі сільгосппризначення. 

Це єдиний спосіб не дати олігархам за безцінь скупити українські чорноземи

Хочу вкотре нагадати всім мешканцям Херсонщини, що «Батьківщина» багато років послідовно виступає за мораторій на продаж землі сільгосппризначення.

Це єдиний спосіб не дати олігархам за безцінь скупити українські чорноземи. Ми вважаємо, що необхідно на законодавчому рівні закріпити право власника земельної ділянки продати її державі за реальною ринковою вартістю.

Після викупу державою земельної ділянки вона повинна терміново передаватися громаді села чи селища з метою здачі в оренду та поповнення бюджету сільської чи селищної ради. Адже бюджет села — це амбулаторія чи ФАП, школа і дитячий садок, дороги і будинки культури, на утримання яких потрібні значні кошти.

Народний депутат Сергій Хлань (БПП) є палким прихильником запровадження ринку землі. Він особисто зареєстрував у Верховній Раді України законопроект про продаж землі сільськогосподарського призначення і наполягав на його внесенні на розгляд у сесійній залі.

У той час як лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко і вся партійна команда боролися за збереження землі в руках мешканців села та їхніх спадкоємців, Сергій Хлань у своєму законопроекті давав зелене світло скуповуванню землі, яке мало чим відрізняється від приватизації промислових підприємств у 1990-х і суперечить позиції «Батьківщини».

26 січня відбулася всеукраїнська селекторна нарада, яку проводила лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Центральна виборча комісія вже зареєструвала її кандидатом на посаду Президента України. На нараді були присутні керівники окружних виборчих штабів, у тому числі і Олександр Дмитрович Кістечок, який рішенням бюро Херсонської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» затверджений керівником штабу виборчого округу № 185.

Юрій Одарченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 лютого 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова