Юрій Одарченко: «Батьківщина» до останнього боротиметься з незаконним нарахуванням людям боргів за газ

У понеділок, 5 листопада, жителі Херсону вийшли на мітинг під стіни міського суду з вимогою справедливого правосуддя щодо незаконного нарахування боргів за газ за 2015-2016 роки.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко.

«Дякую вам за те, що ви прийшли сьогодні під стіни міського суду. Те, що ви зараз тут, – це додатковий фактор впливу на суддів, які повинні ухвалити законне, неупереджене рішення на користь простих херсонців!» – сказав він під час мітингу.

Проте суд, який відбувся одразу після акції, так і не виніс рішення за позовами жителів міста щодо незаконних дій «Херсонгазу», і переніс дату засідання на 28 листопада.

«Очевидно, суд затягуватиме цю справу. Дуже показовим є той факт, що така ситуація відбувається тільки у Херсоні. Більше в жодному місті України газові монополісти не намагаються забрати в людей останні копійки», – обурився після завершення засідання Юрій Одарченко.

Нагадаємо, що впродовж літа майже третина мешканців міста отримали «листи щастя» про нібито борги за 2015-2016 роки. Юрій Одарченко звернувся до Кабінету Міністрів України, до НКРЕКП, Міністерства палива та енергетики з вимогою негайно вплинути на газового монополіста та припинити витягати з людей останні копійки. Але попри позицію влади та всупереч українському законодавству, «Херсонрегіонгаз» знову розіслав «листи щастя» – претензії з погрозами відключити газ у разі несплати так званого боргу.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова