Іван Крулько: «Батьківщина» наполягає на створенні ТСК з перевірки НАК «Нафтогаз»

Догосподарювались! 

Коли «Батьківщина» і Юлія Тимошенко говорили, що  Україні бракує газу, а  «Нафтогаз» і уряд провалив підготовку до опалювального сезону, нам затикали рота і казали, що все добре і що газу в газосховищах вдосталь.

А тепер, коли ситуація в країні критична, коли через дорогий газ закриваються підприємства, в «Нафтогазі» «прокинулись» і заговорили про солому…

«Батьківщина» наполягає на створенні  ТСК з перевірки НАК «Нафтогаз», яка має дати відповіді на низку важливих для суспільства і країни питань.

Як ми дійшли до такого і чому раптом  НАК «Нафтогаз» вирішив шукати щастя в соломі? І скільки за це заплатять українці?

Чому була провалена підготовка до опалювального сезону? Чому не були закуплені достатні обсяги газу навесні, коли на рахунках компанії було 2 млрд доларів?

Чому не   збільшується видобуток державного газу, хоча можливості такі є, і нам щороку показують плани з його збільшення, і навіть беруть для цього на роботу іноземців за великі гроші?

Чому компанія, яка була найбільшим платником податків до держбюджету, показує збитки, а не доходи за таких драконівських тарифів і цін на газ, і не планує доходів у 2022-му, і куди йдуть гроші, які сплачують люди? За що менеджмент «Нафтогазу» отримує космічні премії?

Сьогодні питання газу – це питання енергетичної безпеки держави і питання добробуту кожного українця, і влада має його ефективно вирішувати! Бо байки в телеефірах потім дуже дорого коштують українцям та Україні!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 20 січня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова